Asian Hijab

+92 (300) – 560  5544

Testosteron dawkowanie, zastosowanie, opis leku

Testosteron dawkowanie, zastosowanie, opis leku

Jest to podstawowy steryd anaboliczny, który może sam w sobie promować radykalne zmiany w ciele. Chociaż uzyskanie prawdziwej i godnej uwagi transformacji będzie wymagało dawek ponadfizjologicznych, na szczęście próg działań niepożądanych pozostaje bardzo wysoki. Jako środek terapeutyczny, stosowanie testosteronu Enanthate może radykalnie zmienić twoje życie.

 • Dla osób poza sezonem istnieje bardzo niewiele sterydów anabolicznych, które mogą promować wzrost tkanki beztłuszczowej, takich jak testosteron Enanthate.
 • Jest silnym sterydem o właściwościach anaboliczno-androgennych.
 • Dowiedz się więcej o enanie testosteronu oraz poznaj bliżej jego wpływ na syntezę testosteronu i ogólną gospodarkę hormonalną organizmu.

Jeśli dieta ma braki – nie należy unikać odżywek białkowych i węglowodanowo białkowych w celu jej uzupełnienia. Testosteron powoduje przyspieszenie syntetyzowania białek budulcowych tkanki mięśniowej. Wydłużony czas aktywności zwiększa ryzyko pojawienia się skutków ubocznych, niemniej jednak przy właściwym dawkowaniu nie są one zagrożeniem. Pamiętaj, aby niezwłocznie udać się do lekarza kiedy wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane. Stosowanie testosteronu bez kontroli lekarza wpływa negatywnie na płodność oraz zwiększa ryzyko zatorów i zakrzepów. Narażona jest również psychika – u osób stosujących sterydy anaboliczne może pojawić się depresja lub nagłe ataki agresji.

Enantan testosteronu – potencjalne skutki uboczne

Jest to czysty syntetyczny hormon testosteronu, który ma ester kwasu karboksylowego przyłączony do Enanthate (kwas enantowy). Sam ester jest przyłączony do hormonu w grupie 17-beta hydroksylowej. Poprzez dołączenie najlepsze sterydy na masę estru Enanthate pozwala to na kontrolę aktywnego czasu trwania hormonów i całkowitego czasu uwalniania. Jeśli pacjentka karmi piersią powinna poradzić się lekarzalub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku.

Stymuluje rozrost jąder, prostaty i pęcherzyków nasiennych oraz pobudza proces spermatogenezy. Ponadto, testosteron bierze udział w wykształcaniu II-rzędowych cech płciowych oraz osłabia objawy przekwitania męskiego. Androgenne skutki uboczne testosteronu Enanthate mogą być dość silne, ale w dużym stopniu zależą od predyspozycji genetycznych. Efekty androgenne obejmują trądzik, przyspieszone wypadanie włosów u osób predysponowanych do łysienia typu męskiego i wzrost włosów na ciele. Ci, którzy nie są predysponowani do łysienia typu męskiego, nie stracą pierwszych włosów na głowie. Ci, którzy na ogół nie są wrażliwi na trądzik, rzadko będą mieli problem.

Jak robić iniekcje domięśniowe – sterydy

Testosteron Enanthate jest jednym z najstarszych i być może najczęściej stosowanych sterydów anabolicznych wszechczasów. Testosteron Enanthate jest wolno działającą formą uwalniania hormonu testosteronu i był pierwszą stosowaną dużą / długą formą testosteronu estrowego. Pierwsze partie wyprodukowanego testosteronu nie miałyby dołączonego estru (zawiesina testosteronu) i nie trzeba dodawać, że działałyby szybko i wymagałyby bardzo częstych zastrzyków. W 1937 roku pierwszy testosteron kontrolowany estrem trafił na rynek dzięki Scheringowi i ich nowemu produktowi propionianu testosteronu. Testosteron Enanthate stał się dominującą formą testosteronu w dziedzinie medycyny, a Testosteron Cypionate dołączyłby kilka lat później. Różnica w testosteronie Enanthate i Testosteron Cypionate jest w dużej mierze nieistotna.

Solidny plan PCT zapewni wystarczającą ilość testosteronu do prawidłowego funkcjonowania organizmu, podczas gdy poziom naturalnie rośnie. Jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu, efekty Testosteron Enanthate po prostu oznaczają, że nie będziesz już cierpieć z powodu niskiego poziomu testosteronu. Objawy związane z chorobą znikną, a każdy z tych obszarów twojego życia ulegnie poprawie. Jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu, powinieneś również wiedzieć, że jedyną rzeczą, która w pełni naprawi ten stan, jest bezpośrednia terapia testosteronem za pomocą hormonów takich jak testosteron Enanthate. Właśnie w takiej formie rekomenduje się zastrzyki z testosteronu w formie testosterone enanthate – podstawowa kuracja testosteronem. Testosteron enanthate to podstawowy środek używany w cyklach masowych.

Skuteczną metodą na negatywne oddziaływanie silnie androgennego DHT może być zastosowanie środka hamującego jego produkcję jak finasteryd. Niestety, często jeszcze szybciej pojawiają się pierwsze skutki uboczne – choć początkowo te wyglądające zupełnie niepozornie i błaho. Testosteron i jego pochodne nasilają działanie i toksyczność niektórych leków, takich jak cyklosporyna, lewotyroksyna, doustne leki przeciwzakrzepowe. Według danych zawartych w Karcie Charakterystyki zastrzyków z testosteronem – dziurawiec nie wchodzi w interakcje z testosteronem. WitamMozliwe jest zakupienie leku nebido na włoską receptę i wysłanie to do Włoch?

Testosteronum prolongatum Jelfa zawiera syntetyczną pochodną testosteronu. Nie zaleca się stosowania tego leku u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat. Nie powinien być stosowany u osób cierpiący na nowotwory (szczególnie na nowotwór prostaty), gdyż może działać odżywczo na komórki rakowe i przyczynić się do rozwoju choroby. Zalecane są regularne badania w celu wykluczenia potencjalnych zagrożeń wynikających z dłuższego stosowania substancji. Chyba najpopularniejszy z rodziny testosteronów, Enantat czyli długi ester, długo działający ,okres półtrwania w organiźmie dochodzi do 14 dni. Brak badań potwierdzających przenikanie testosteronu do mleka kobiecego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close